Český den proti rakovině 2020

Vážení přátelé – starostové OSH ČMS,

jako každý rok touto dobou se na Vás obracíme s žádostí o pomoc – o předání informací o letošním ročníku veřejné sbírky a preventivní akce Ligy proti rakovině Praha, jejímž je SH ČMS už více než 10 let spolehlivým partnerem. 

Jak už asi víte, Český den proti rakovině 2020 proběhne ve středu 13. května, a my pevně doufáme, že opět za vydatné podpory dobrovolných hasičů po celé ČR! 

Vloni se hasičským sdružením podařilo rozdat 27.000 letáčků s informacemi o prevenci rakoviny a prodejem kytiček získat téměř 737.000 Kč. DĚKUJEME!!!

Seznam SDH, která Český den proti rakovině 2019 v jednotlivých okresech podpořila, najdete v přiloženém souboru.

Všem organizacím, které se vloni akce účastnily, jsme již rozeslali přihlášky přímo na jejich adresy (za případné zdvojení se předem omlouváme).

Na Vás se nyní obracíme se žádostí o plošné předání informací o akci a naší žádosti o pomoc celé členské základně ve Vašem okrese. Udělalo by nám velkou radost, kdyby se i v letošním roce podařilo počet spolupracovníků z řad hasičů rozšířit a do akce se zapojili další Vaši členové a místní organizace.

UVÍTÁME SPOLUPRÁCI V JAKÉMKOLI ROZSAHU, zapojit se mohou i jednotlivci, význam má pro nás každá prodaná kytička a rozdaný preventivní letáček. Nebráníme se samozřejmě ani podpoře formou příspěvku na sbírkový účet bez nabízení kytiček.

V příloze si Vám dovolujeme zaslat základní informace o letošní sbírce, přihlášku a průvodní dopis a MOC PROSÍME O PŘEDÁNÍ TĚCHTO INFORMACÍ VŠEM SDH VE VAŠEM OKRESE. Budete-li potřebovat další upřesnění, jsme Vám kdykoliv k dispozici.

Předem děkujeme za Vaši pomoc – předání informací – a těšíme se na další dobrou spolupráci s Vaší organizací.

Za organizátory sbírky pro Ligu proti rakovině Praha
s přáním krásných dní

Jana Mauleová